Vítám vás ve svém království…….

SVATEBNÍ KYTICE:

Pomyslným zlatým hřebem květinové výzdoby je svatební kytice pro nevěstu.

    Kulatá: kompaktní kytice, většinou z několika druhů květin ve stylu biedermeier - pravidelně kulaté
    Převislá: hodí se k dlouhým luxusním šatům… anglická - ve tvaru kapky
    Volně vázaná: květiny svázané stuhou, nutno před a po obřadu mít květiny ve vodě.
    Netradiční: ...máte rády pozornost? Extravagantní kytice jako doplněk k jednoduchým šatům.KYTICE PODLE ZPRACOVÁNÍ

Vypichovaná Květy jsou vypichované do hmoty nasáklé vodou v držáku na svatební kytici. To je velmi vhodné pro choulostivé květy (hlavně v letních měsících), protože mají přísun vody a kytice se nemusí dávat do vázy s vodou. Nevěsta ji však musí držet ve vzpřímené poloze.

Vázaná Je to nejjednodušší způsob vázání. Klasická kytice, její nevýhodou je, že při větší kytici se hůře drží, protože může být silný svazek stonků.

Upravená Je to způsob vázání, kdy se používá technika vatičkování jednotlivých květů. Může tedy být i větší kytice a přitom svazek stonků není tak silný a lépe se drží. Nevýhodou je pracnost a tím vyšší cena.

Výběr květin do svatební kytice: V dnešní době je vše dovoleno, takže záleží na tom, které květiny se Vám líbí, ostatní je na domluvě.

Používají se: růže, kaly, lilie, hortenzie, tulipány, pivoňky, orchideje, ranunculus, eustoma a mnoho dalších, opět jsou v módě karafiáty, které se dnes pěstují v mnoha barvách a výborně se kombinují s ostatními květinami.

Mohou být kytice z jednoho druhu, ale často se používají kombinace různých květin. A záleží i na tom, jakou květinu a barvu máte oblíbené. Vždy jsou použity velmi kvalitní květy, které se objednávají v Holandsku a pro Vás jsou připraveny navázané v kyticích většinou do dvou dnů. V případě jakýchkoliv komplikací při dovozu květin se s Vámi spojím, abychom našly řešení.

Záruka na dodané květiny je 48 hodin v odpovídajících podmínkách.